Podlahy, podlahové krytiny, terasy Olomouc - HAGER PODLAHY 


Poradíme vám

Na základě našich vědomostí a zkušeností z více než dvacetileté působnosti na trhu, Vám navrhneme typ podlahové krytiny podle Vašich požadavků.

Příprava podkladů před realizací

Provádíme měření vlhkosti a nerovnosti podkladů, vyrovnání samonivelačními stěrkami, OSB deskami nebo speciálními MDF systémy.

Ošetření podlah

Součástí každé zakázky je ošetřování podlahových krytin např. impregnace plovoucích podlah a koberců, napuštění leskem či matem u marmolea, PVC, dřeva, korků, mýdlem u olejovaných dýhovaných podlah. Tyto práce si u nás zadávají i zákazníci, kterým jsme podlahy nedodávali. Každý zákazník od nás obdrží údržbové prostředky s návodem, které jsou kdykoliv u nás na prodejně k dostání.

Prodej podlah včetně příslušenství

Jsme schopni zajistit a nabídnout zákazníkovi i samotný prodej podlahových krytin včetně podložek, obvodových, přechodových, vyrovnávacích, schodových profilů, lepidel, stěrek, apod.

Montáž podlahových krytin

Našim zákazníkům montujeme zámkové či lepené plovoucí podlahy, pokládáme koberce, PVC, lepíme přírodní linoleum marmoleum nebo korky.

Záruční a pozáruční servis

Naším cílem je spokojený zákazník. Proto držíme záruky poskytované výrobci jednotlivých podlahových krytin a navíc dáváme svou záruku na montáž podlah.


Co je u nás nového? Zobrazit všechny novinky


Využijte kontaktní formulář a napište nám

Položky označené tučně jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Zavřít okno