Marie Janišová - Podlahy, podlahové krytiny, terasy Olomouc - HAGER PODLAHY 


Naši spokojení zákazníci

Marie Janišová

Náš rodinný dům není novostavba a zub času způsobil, že jsem se rozhodla pro rekonstrukci podlahových krytin. Ráda se ve svém životě rozhoduji sama nebo spoléhám na odborníky, specialisty.

Prostřednictvím reklamy jsem se seznámila s firmou HAGER PODLAHY a sdělila jim své představy o podlahových krytinách do svého domu. Líbil se mi dialog odborného personálu, který mne přesvědčil, že se na ně mohu spolehnout.

Serióznost, zájem, individuální přístup, znalosti, příjemné vystupování všech pracovníků a schopnost vhodně poradit zákazníkovi - to nakonec rozhodlo o sjednání zakázky zde u této společnosti.

Veškeré mé požadavky byly vždy řádně a včas vyřízeny. Oceňuji především snahu podřídit se požadavkům zákazníka, vedoucí k dosažení jeho maximální spokojenosti.

Největším užitkem je především dobře a kvalitně odvedená práce, přičemž vím, že se nemusím zabývat nepříjemnou reklamací.

Díky takto získané důvěře, jsem doporučila firmu HAGER PODLAHY i dalším zákazníkům.

 

Datum: 11.12.2015

  • Marie Janišová

Co je u nás nového? Zobrazit všechny novinky


Využijte kontaktní formulář a napište nám

Položky označené tučně jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Zavřít okno