Lukáš Malaska - Podlahy, podlahové krytiny, terasy Olomouc - HAGER PODLAHY 


Naši spokojení zákazníci

Lukáš Malaska

Nedávno jsme si pořídili novostavbu rodinného domu, kde však nebyly žádné podlahové krytiny. Ještě před nastěhováním nás proto čekalo vyřešit spoustu problémů, na které nezbývalo mnoho času.

Hledali jsme proto firmy, jež nám v tom pomohou. Na doporučení mého bratra jsme oslovili olomouckou podlahářskou firmu HAGER PODLAHY. 

Byli jsme spokojeni se vstřícností a odborností personálu, který se nám věnoval. Z velkého množství různých typů plovoucích podlah nám doporučili ideální pro naše potřeby, s přihlédnutím k našim cenovým možnostem. 

Zvolili jsme laminátové podlahy Parador. 

Od prvního setkání, zaměření, vyhotovení cenové kalkulace uběhlo jen pár dnů a líbila se nám i rychlá realizace naší zakázky. 

Šikovní řemeslníci si poradili se všemi detaily a vkusně vyřešili obvodové lišty, do nichž můžeme vložit televizní nebo internetový kabel. Taky se nám líbí přechodové lišty ve dveřích a schodiště.

Takovou podlahu máme na řadu let a chceme ji mít stále tak pěknou, jako po předání od firmy HAGER PODLAHY. Jsme opravdu spokojeni a budeme doporučovat svým známý

  • Lukáš Malaska

Co je u nás nového? Zobrazit všechny novinky


Využijte kontaktní formulář a napište nám

Položky označené tučně jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Zavřít okno