Ing. Roman Brandýs - Podlahy, podlahové krytiny, terasy Olomouc - HAGER PODLAHY 


Naši spokojení zákazníci

Ing. Roman Brandýs

Když rodiče sháněli kontakt na firmu, která by jim vyměnila podlahovou krytinu v kuchyni svého domu v Olomouci, doporučil jsem jim firmu Ivo Hágera, HAGER PODLAHY OLOMOUC.

Tato volba byla pro mě jednoznačná, protože s panem Hágerem se již znám delší dobu nejen po soukromě, ale i po stránce profesní. Před zhruba deseti lety jsem si u něho objednal kompletní montáž podlahových krytin na rekreační chatě v Hynčicích pod Sušinou. Z důvodu klimatických podmínek, velkých výkyvů teplot i unvitř chaty (není celoročně obývaná) a v nepřítomnosti rekreantů pouze temperovaná, tak i nárazovým provozem více lidí a to v různorodé obuvi.

Pan Háger mě nejenom navrhl velice vhodnou, teď již také léty odzkoušenou, variantu kombinace zátěžového koberce v ložnicích s plovoucí odolnou podlahou v obývacím pokoji a kuchyňském koutě, ale také kvalitně a v krátké době položení krytin svými zaměstnanci provedl. O kvalitě svědčí více jak desetiletý provoz bez sebemenší vady či poškození i po průchodu náruživých lyžařů v lyžařské obuvi.

Proto rodiče po zběžném náhledu jeho webových stránek www.hagerpodlahy.cz provedli objednávku rovněž u firmy HAGER PODLAHY OLOMOUC. Pan Ivo Háger přijel v domluveném termínu na konzultaci., rodičům, kteří již jsou dřívějšího ročníku, ochotně popsal výhody jednotlivých materiálů a také byl schopný ihned provést hrubou kalkulaci. Je nutno podotknout, že i domluvený čas a doba montáže byla dodržena, stejně tak i platební podmínky. Položený PVC Novilon, v barevném provedení vhodném do jejich domu, slouží dodnes jako nový.

  • Ing. Roman Brandýs

Co je u nás nového? Zobrazit všechny novinky


Využijte kontaktní formulář a napište nám

Položky označené tučně jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Zavřít okno