Ing. Michal Martinek - Podlahy, podlahové krytiny, terasy Olomouc - HAGER PODLAHY 


Naši spokojení zákazníci

Ing. Michal Martinek

Při stavbě rodinného domu jsem se zabýval také výběrem dodavatele podlah. Po oslovení několika firem a také doporučení přátel jsem nakonec vybral firmu HAGER PODLAHY.

Profesionální přístup této společnosti mi velmi vyhovoval. Nabídka byla velmi široká a to i ve vyšších cenových relacích. Nakonec jsem si vybral do hlavní obývací místnosti, která je propojená s kuchyní kvalitní laminátovou podlahu Balterio v barvě Pure Stone, která nejlépe vyhovovala mým požadavkům. Jde o velkoplošnou laminátovou podlahu, která dokonale imituje kámen a přitom nestudí. Pro další místnosti v prvním patře jsem si vybral laminátovou podlahu KronoSwiss Noblesse. Všechny práce i dodávka proběhly k mé spokojenosti v dohodnutém termínu a podlahy byly položeny, jak bylo objednáno. Během realizace jsme bez problémů komunikovali o průběhu prací a vše dopadlo na jedničku. Služby firmy mi naprosto vyhovovaly. 

  • Ing. Michal Martinek

Co je u nás nového? Zobrazit všechny novinky


Využijte kontaktní formulář a napište nám

Položky označené tučně jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Zavřít okno