Jan Bébar - Podlahy, podlahové krytiny, terasy Olomouc - HAGER PODLAHY 


Naši spokojení zákazníci

Jan Bébar

Když jsem v roce 2010 rekonstruoval část podlah v rodinném domě, přemýšlel jsem o nahrazení stávajících laminátových podlah novou krytinou. Variant bylo mnoho, ale nedokázal jsem rozhodnout.

Navštívil jsem několik podlahových studií, ale pořád jsem nebyl pevně rozhodnutý, jakou krytinu použít a proč. Kolega mi doporučil HAGER PODLAHY. Přišel jsem do studia a hned se mě ujal přímo pan Háger a vše mi jasně vysvětlil. Půjčil mi vzorníky domů, přijel zaměřit pokoje, udělal velice přehlednou kalkulaci, a to musím říct, že opravdu velmi ochotně.Nakonec jsme si vybrali koberec Lambada. Dodání a pokládka koberce proběhla bez nejmenšího problému. Řemeslníci velmi ochotní, šikovní, všichni oblečeni do čistého a stejného pracovního oblečení s nápisy MAPEI, a to prý proto, že pouze tuto špičkovou chemii používají. Při lepení koberců žádný zápach, koberec perfektně drží na svém místě, žádné bubliny.

V roce 2014 jsem se rozhodl o výměnu dalších krytin a už jsem jasně věděl, kam mám jít. Opět jsme vybrali koberec Lambada, jen v jiné barvě. Ani na něm není poznat, že se používá. Čistící prostředky byly doporučeny od pana Hágera.....

Díky Panu Hágerovi za skvělý přístup. Kéž by takovýchto lidí bylo víc!

  • Jan Bébar

Co je u nás nového? Zobrazit všechny novinky


Využijte kontaktní formulář a napište nám

Položky označené tučně jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Zavřít okno